garsenybes

Meryl Davis: čiuožėjos karjera ir asmeninis gyvenimas

Turinys:

Dailusis čiuožėjas Meryl Davis yra vienas tituluočiausių sportininkų, šokančių ant ledo. Kartu su Charlie White ji laimėjo visas prestižines pasaulio varžybas, įskaitant 2014 m. Sočio olimpines žaidynes, ir pelnė milijonų gerbėjų širdis.

Karjeros pradžia

Meryl Davis gimė 1987 m. Sausio 1 d. Mičigane. Būdama penkerių metų ji čiuožė ant užšalusio ežero. Tais pačiais metais ji pradėjo treniruotis kaip vienintelė čiuožėja, tačiau iki aštuonerių metų ji išbandė save ledo šokiuose ir pasirinko šią sporto šaką.

Nuo 1997 m., Trenerių siūlymu, Meryl buvo suporuotas su Charlie White. Nuo pirmojo sezono duetas pademonstravo aukštus rezultatus beveik visose varžybose, kuriose dalyvavo.

Jaunesniųjų Meryl Daviso ir Charlie White'o karjera prasidėjo ne taip sėkmingai: 2004 m. Vykusiame pirmajame jaunių pasaulio čempionate sportininkai užėmė tik 13 vietą, o kitą sezoną dėl partnerio traumos net nedalyvavo pagrindiniame metų starte.

Praėjusiame sezone, prieš persikeldami į senjorus, Meryl ir Charlie išrinko „Grand Prix“ finalą, kur užėmė antrąją vietą, laimėjo šalies čempionatą ir užlipo ant pasaulio čempionato pakylos, iškovoję bronzą.

Olimpinis ciklas 2006 - 2010

Pirmuosius suaugusiųjų metus čiuožėjai pradėjo iš dviejų iš eilės einančių ketvirtų vietų „Grand Prix“ etapuose. Keturių žemynų čempionate jie taip pat pasirodė ketvirti, o pasaulio čempionatuose tapo septintais. Ekspertai pažymėjo labai aukštą poros važiavimo techninį komponentą. Nagano turnyre teisėjai visus programos elementus įvertino aukščiausiu, ketvirtuoju, lygiu. Iki šio laimėjimo nė viena pasaulio pora neturėjo.

Kitame sezone čiuožėjai pamažu didino rezultatą: jie iškovojo pirmąjį medalį karjeroje „Grand Prix“ serijoje Paryžiuje, o pasaulio čempionatuose jie tapo šeštieji pagal sumą, susidedantį iš dviejų programų.

Nepaisant nesėkmingo pasirodymo viename iš etapų, 2008 m. Sportininkai pirmą kartą pateko į „Grand Prix“ finalą. Iškovoję bronzą finale, o paskui laimėję šalies čempionatą, Davisas / White'as vis dėlto liko nominalai antra šalies pora, nes patyrę Tanit Belbin ir Benjamin Agosto išsaugojo lyderių statusą.

Pasaulio čempionate Meryl Davis ir Charlie White prieš kelias pirmąsias pakylas neturėjo kelių šimtų taškų.

2009 - 2010 metų olimpinis sezonas tapo posūkiu čiuožėjų karjeroje: pora pirmą kartą užtikrintai įveikė Belbiną / Agosto JAV čempionate ir vėliau nė karto nepralaimėjo buvusiam nacionalinės komandos numeriui. Pagrindiniai šokėjų konkurentai kovoje dėl lyderystės pasaulyje buvo Kanados sportininkai Tessa Virtue ir Scott Moir. Būtent jiems pora prarado Vankuverio olimpinių žaidynių auksą. Likę konkurentai „Virtue“ / „Moir“ ir „Davis“ / „White“ buvo palikti toli.

Specialistai abiejų porų pasirodymą pavadino šokių ant ledo revoliucija, nes sportininkai demonstravo ne tik aukščiausią techninių elementų kokybę, bet ir novatorišką požiūrį į programų sudarymą.

2010 - 2014 metų olimpinis ciklas

Visas olimpinis ciklas prieš olimpines žaidynes Sočyje vyko varžantis tarp Kanados ir Amerikos porų. Bet kuriose varžybose, kuriose dalyvavo abu duetai, likę sportininkai tarpusavyje kovojo tik dėl bronzos.

Verta paminėti, kad per daugelį metų trukusios varžybos poros treniravosi toje pačioje grupėje ir kalbėjo apie viena kitą su didele pagarba.

Pirmąjį sezoną po olimpinių žaidynių Meryl Davis ir Charlie White pirmą kartą JAV istorijoje iškovojo trūkstamo pasaulio titulą.

2012 m., Žlugus trenerių duetui Marinai Zuevai ir Igoriui Shpilbandui, Davisas ir White'as nusprendė tęsti darbą vadovaujami „Zueva“.

Priešolimpiniame sezone pora dar kartą įveikė savo pagrindinius varžovus pasaulio čempionate, įveikdami savo pasaulio rekordą dėl trumpų ir laisvų šokių sumos.

Čiuožėjų karjeros kulminacija buvo užtikrintos pergalės olimpinėse žaidynėse Sočyje dar kartą atnaujinus pasaulio rekordus. Tose pačiose olimpinėse žaidynėse pora JAV komandoje iškovojo bronzą. Didžiulį pasisekimą publikai pelnė nemokamas šokis „Scheherazade“ pagal Rimskio-Korsakovo muziką.

Po triumfo sezono pora nepasirodė oficialiuose startuose. Sportininkai oficialiai paskelbė apie pasitraukimą 2017 m. Vasario mėn.