garsenybes

Milana Dadaševa: laisvųjų imtynių sportas kaip gyvenimo būdas

Turinys:

Anonim

Straipsnyje pasakojama apie įdomų žmogų sporto pasaulyje. Sportas, kurį pasirinko Milano Dadaševas, yra laisvųjų imtynių sportas. Tautybė yra Dagestanas, tačiau mergaitė gyvena Rusijos Federacijos teritorijoje. Ji yra 2016 m. Rusijos laisvųjų imtynių čempionė. Nepaisant tokio jauno amžiaus, mergina yra tarptautinės klasės MC. Jis geriausiai jaučiasi kategorijoje iki 48 kg.

Dadaševa Milanas (laisvųjų imtynių sportas): biografija

Dadaševa Milanas Kamilkhanovna gimė 1995 m. Vasario 20 d. Dagestano Respublikoje, Izberbašo mieste. Yra ir kitos informacijos apie gimimo vietą, tačiau ji nepatvirtinta. Vėliau šeima persikėlė į Makhachkala, kur prasidėjo mergaitės sportinė karjera.

Nuo vaikystės Milanas mėgdavo kovos menus, todėl savo sportinę karjerą pradėjo mokykloje su dziudo skyriaus užsiėmimais. Kai Dadaševa buvo 15 metų, tai yra, 2010 m., Ji gavo kvietimą į miesto čempionatą imtynėse. Laimėjusi turnyrą mergina suprato, kad kova jai artimesnė, ir nusprendė pasikeisti į imtynių pėdkelnes. Taigi šiame sporte buvo apšviesta nauja žvaigždė - Milanas Dadaševas. „Freestyle“ imtynės jai tapo arena, kurioje ji ne kartą turėjo lipti ant podiumo.

Pasirinkimas kovos naudai

Mergaitė buvo treniruojama vadovaujant legendiniam Rusijos treneriui Kasumui Nasrudinovui Makhachkala vaikų ir jaunimo sporto mokykloje. Perėjęs į suaugusiųjų sportą, Milanas pradėjo treniruotis kartu su Svetlana Gracheva. Šis treneris padėjo atskleisti jauno sportininko talentą.

Image

Milana Dadaševa (laisvųjų imtynių sportas nėra vienintelis dalykas, kurį gyvenime daro mergaitė) būdama 21 metų sugebėjo įgyti du aukštąjį išsilavinimą: šalies ekonomikos ir kūno kultūros srityje.

Milanos Dadaševa karjeros

Jaunojo sportininko profesinė karjera prasidėjo 2012 m., O pirmosios sėkmės netruko sulaukti. Jau vasario mėnesį Milanas tapo antruoju prestižiniame „Klippan Lady Open“ turnyre. Tų metų balandis tapo neįtikėtinai sėkmingas. Pirmiausia Dadaševa iškovojo bronzą turnyre Orenburge, o po to laimėjo Rusijos jaunių čempionatą. Dėl to - iššūkis šalies jaunimo komandai.

Gegužės pabaigoje Milanas iškovojo aukso medalį jaunių čempionate, kuris vyko Turkijos mieste Ankaroje. Vasaros pradžioje sportininkas tapo trečiuoju Europos jaunimo čempionate Zagrebe. Kito pasisekimo turėjome laukti iki 2013 m., Kai gegužę Milanas Dadaševas (laisvųjų imtynių kategorijoje iki 48 kg) tapo pirmuoju kasmetiniame jaunimo turnyre, pavadintame Sirakovo ir Ilievo vardu ir vykusiame Bulgarijos mieste Varnoje.

Image

Ir prieš mėnesį ji tapo Rusijos čempione Permės turnyre. Taip pat 2013 m. Gegužės mėn. Dadaševos laukė dar viena sėkmė - bronza varžybose Vokietijos mieste Dormagene (Milano paguodos finale jis įveikė kolegą Rusijos nacionalinėje komandoje - Jekateriną Polishchuk).

Bet 2013 m. Liepą Milanas patyrė nesėkmę Europos jaunimo čempionate, kuris vyko Skopjėje, Makedonijoje. Sportininkė užėmė septintą vietą, kovą nutraukdama jau antrame ture, pralaimėjusi vokietei Catherine Henke. 2013-ieji atletui baigėsi skaudžia trauma - kryžminių raiščių plyšimu, kuris pasiūlė gana ilgą atsigavimo liniją. Reabilitacijos procesas užtruko apie du su puse mėnesio, po kurio sportininkas dalyvavo Minsko turnyre, tačiau prizų nesiėmė. Milanas gavo savo kitą apdovanojimą jaunių pasaulio čempionate, ten užėmęs trečiąją vietą, pralošdamas tik Japonijos sportininkui Yu. Miahara.

Sėkmė ir apdovanojimai

2015 metus galima drąsiai įtraukti į talentingo sportininko turtą. Vasaros pradžioje Stambulo jaunių žemyno čempionate Milanas tapo nugalėtoju savo svorio kategorijoje. Rugpjūčio mėnesį Brazilijos mieste Salvadore vykusiame pasaulio jaunimo čempionate Dadaševa vėl iškovojo bronzą.

2016 metai jaunajam sportininkui prasidėjo nuo paskutinės trečiosios vietos suaugusiųjų čempionate Paryžiuje. Ankstyvą pavasarį Europos čempionate tarp 23 metų atletų Milanas užėmė trečiąją vietą, kur dramatiškoje kovoje dėl bronzos ji perėmė Europos jaunių pirmenybes tarp jaunių Violetta Chirik.

Image

Vasaros pradžioje vykusiame Rusijos suaugusiųjų čempionate Milanas Dadaševas, kuriam laisvųjų imtynių sportas tapo prioritetu gyvenime, varžovams tiesiog nepaliko jokių šansų. Visi keturi garsūs priešininkai buvo ant pečių ašmenų - to negalima pavadinti sensacija, tačiau daugelį trenerių ir ekspertų nustebino tai, ką jie pamatė.

Tuomet paaiškėjo, kad Milanas yra pagrindinis pretendentas į kelionę į Brazilijos olimpines žaidynes, kad atstovautų Rusijos imtynininkų komandai svorio kategorijoje iki 48 kg. Dadaševa buvo oficialiai įtrauktas į Rusijos olimpinės komandos paraišką 2016 m. Liepą. Pasak pačios sportininkės, tai buvo jos vaikystės svajonė ir ji labai džiaugiasi, kad pasiekė savo tikslą.

2016 m. Olimpinių žaidynių rezultatai: Milanas Dadaševas (laisvųjų imtynių sportas)

Rio de Žaneiras, prestižinis olimpinis turnyras - atrodė, kad viskas, ko sportininkė troško savo gyvenime, buvo įvykdyta. Beliko tik laimėti medalį Rusijos komandai, bet, deja, to nepavyko padaryti. Žinoma, viskas prasidėjo nuostabiai - kvalifikacijoje Dadaševa nugalėjo Korėjos sportininką Kim Joon. Tačiau jau 1/8 finale ją įveikė Bulgarijos komandai atstovavusi Jelitsa Yankova.