garsenybes

Kudryavtseva Yana Alekseevna: biografija ir įrašai

Turinys:

Anonim

Kudryavtseva Yana Alekseevna yra jauniausia tobula pasaulio gimnastikos varžybų čempionė. Mergaitė gimė sportinėje aplinkoje, nes jos tėvas yra garsus plaukikas, 1992 m. Laimėjęs olimpinių žaidynių čempionatą. Šeima gyveno Maskvoje.

Karjeros kilimas

Gana anksti pradėjo daryti didelę pažangą Kudryavtseva Yana Alekseevna. Jos biografija yra susijusi su rimtu sportu, pradedant 2008 m., Kai jaunių turnyruose buvo iškovota pergalė. Tada toks renginys buvo surengtas Dmitrovo teritorijoje per 2009 m., Ji varžėsi 2011 m. Samaroje, taip pat Kazanėje (2012 m.).

Image

Prasidėjo varžybos, 2011 m. Būtent tada talentai buvo įvertinti, kuriuos parodė Kudryavtseva Yana Alekseevna. Tarp jaunių buvo tarptautinės varžybos. Tuo pačiu metu vyko „Grand Prix“ varžybos.

Yana Alekseevna Kudryavtseva pateko į pagrindines savo komandos gretas. Ji atliko puikų darbą tiek su klubais, tiek su lanku. Buvo iškovota jaunimo taurė. Pesaro mieste Kudryavtseva Yana Alekseevna gavo lyderystę pasaulyje. Jos karjera sparčiai vystėsi.

2012 m. Atnešė pergalę Europos varžybose tarp jaunių. Teisėjų širdis papirko pasirodymai su kamuoliu, kurį ji puikiai atliko. Kudryavtseva Yana Alekseevna gavo „auksą“ dėl visa apimančio komandos rezultato.

Greitas vystymasis

Nuo to laiko jos pasiekimai tik daugėjo. Kudryavtseva Yana Alekseevna eina į varžybas tarp suaugusiųjų. Sporto karjera vyresniųjų kategorijoje prasideda 2013 m. Tarptautinio lygio turnyru, kuris vyksta Rusijos sostinėje. Kitas turas vyko Holono teritorijoje. Buvo iškovoti visiški blizgučiai, taip pat varžybos su klubais, iškovota bronza, dėl darbo su kamuoliu ji grakščiai valdė lanką.

Tada Kudryavtseva Yana Alekseevna tampa Pasaulio taurės, vykstančios Sofijoje, nare. Jis davė jai pirmą vietą visame pasaulyje. Nepaisant to, kad tai buvo jos pradinis sezonas, mergina pirmoji istorijoje šiame etape pranoko savo konkurentus jau pačioje karjeros pradžioje. Lyderystė dirbant su lanku buvo iškovota žvilgsniu, ji puikiai atliko darbą su sportine įranga, už pasirodymą juostine gavo „bronzą“.

Kai Pasaulio taurė vyko Minsko teritorijoje, iškart buvo iškovota antroji pergalė, „auksas“, skirtas darbui su kamuoliu, taip pat antroji - su juostele ir petnešomis.

Image

Rekordų nustatymas

Kitas jos karjeros etapas buvo praleistas Vienoje, kai Yana Alekseevna Kudryavtseva laimėjo „auksą“. Nuotraukos rodo, kokia elegantiška ši mergina, tačiau kiek jos atkaklumo ir sunkaus darbo turi! Atlikdama pasirodymą su kamuoliu, ji atnaujintoje vertinimo sistemoje pelnė 19 taškų, tuo metu tai buvo rekordas. Fenomeniškai jauna mergina buvo, kai laimėjo Europos čempionės statusą. Tik 15 metų, ir jau tokie rezultatai!

2013 m. Sankt Peterburge vykusio pirmojo pasaulio taurės finalo rungtyje buvo iškovota trečioji visų pozicija. Pirma vieta skirta darbui su kamuoliu, antroji - su mace ir pasirodymas su juostele.

Image

Pergalė, nesvarbu

Šių metų rugpjūtį jis debiutavo Kijeve kaip pasaulio čempionato dalis. Buvo tam tikrų techninių kliūčių. Muzika keletą kartų buvo išjungta, todėl pasirodymą reikėjo pradėti iš naujo. Vis dėlto, nepaisant visko, ji tapo nugalėtoja ir gavo 18, 5 rezultatą.

Taip pat buvo išgautas čempionatas dirbant su klubais, antroji pozicija - su lanku, taip pat žaidimui su kamuoliu. Kai įvyko paskutinis universalus renginys, kuris vyko individualiu režimu, mergina laimėjo. Šis laimėjimas paverčia ją jauniausios gimnastės, laimėjusios nepriekaištingą lyderystę pasaulyje, būnant 15 metų, statusą.

Image

Rytų užkariavimas

Tada jos gyvenimo įvykiai prasiskleidžia Japonijoje, kur ji buvo „Aeon Cup“ klubų čempionato narė. Mergina veikė kaip grupės, konkuruojančios asociacijos „Gazprom“, dalis. Ji su kolegomis iš nacionalinės komandos tapo komandinių varžybų lyderėmis, aplenkdamos Baltarusiją ir Ukrainą. Kai vyko individualus įvairiapusiškas renginys, Kudryavtseva gavo „auksą“.

Po 2014 m. Mergaitė vėl sugrįš į Maskvą dalyvauti viename iš „Grand Prix“ turnyrų. Jis užima trečią vietą visiems aplinkiniams ir antrą vietą už darbą su koše ir lanku. Gimnazistė galėtų pasiekti puikių rezultatų, jei būtų geriau pasiruošusi, tačiau vis tiek liko trejetuke.

Daug geriau sekėsi Tie, kur ji laimėjo čempionatą visose kategorijose, išskyrus darbą su koše. Ten ji užėmė antrąją vietą. Štutgarte buvo gauti keturi aukso medaliai. Kartą Holone vykusiame „Grand Prix“ konkurse ji iškovojo dar dvi pirmąsias vietas, vieną antrąją ir bronzą. Antrojo vizito į Pesarą metu jam pavyko laimėti visose kategorijose.

Image

Nepakeičiamas čempionas

2014 m. Balandis buvo Rusijos čempionato Penzoje laikotarpis. Individuali visavertė aplinka ją visiškai subjaurojo. Kartą Corbeil-Eson ir Taškente ji užėmė antrąsias vietas, antra liko tik savo tautiečiui Mamūnui Margaritai. Kai šie etapai vyko Sofijoje ir Minske, mergaitei pavyko iškovoti pergalę.

Trisdešimtmetis Europos čempionatas atnešė triumfą dėl absoliutaus lyderio vaidmens. Kazanė ir paskutinis Tarptautinės taurės etapas tapo keturių aukso medalių ir vieno sidabro gavimo laikotarpiu.

2014 m. Pasaulio taurė Izraelyje prasidėjo kaip komandinis įvairiapusiškas renginys, kurio metu nugalėtojais tapo dalyviai iš Rusijos. Kudryavtseva kvalifikavosi absoliučiai visose finalinėse varžybose. Pirštukų, lanko, rutulio kategorijos atnešė pirmąją vietą, o kaspinai - antrąją. Tai taip pat buvo labai sėkmingas laikotarpis, nes ji vėl iškovojo absoliučios čempionės statusą individualiose visuotinėse varžybose.

Pasibaigus konkursui, Yana gavo specialų prizą, kurį Longines skyrė už eleganciją. Gražuolė tapo „Sidabrinių balandžių“ apdovanojimo laureate.