garsenybes

Teniso žaidėjas Kevinas Andersonas: biografija ir sportinė karjera

Turinys:

Kevinas Andersonas yra garsus Pietų Afrikos tenisininkas. Per savo sportinę karjerą jam pavyko laimėti daugelyje profesionalių varžybų, o 2017 m. Jis tapo „Grand Slam“ turnyro finalininku.

Biografiniai duomenys

Kevinas Andersonas gimė 1986 m. Gegužės mėn. Johanesburge. Tenisą jis pradėjo žaisti būdamas šešerių metų su savo jaunesniuoju broliu Gregoriu.

Po kelerių metų Kevinas persikėlė į JAV, kur ne tik žaidė tenisą su vietos jauniaisiais, bet ir įgijo išsilavinimą. Baigęs Ilinojaus universitetą, Andersonas pasirinko profesionalaus tenisininko karjerą.

Pirmieji teniso žingsniai

Būdamas 18 metų Kevinas Andersonas pirmą kartą koncertavo „Futures“ turnyrų serijoje Gaborone (Botsvana). O debiutas buvo tiesiog fenomenalus - šias varžybas laimėjo Pietų Afrikos tenisininkas.

Iš viso futbolo serijoje tenisininkas Kevinas Andersonas laimėjo du turnyrus ir pateko į finalą dar penkiuose. Jo sąskaitoje taip pat yra keturi titulai ant kietų dangų dvejetų varžybose.

2007 m. Kevinas Andersonas pirmą kartą laimėjo „Challenger“. Rugsėjį jis tapo geriausiu Naujojo Orleano kietomis dangomis.

Kitų metų pradžioje Andersonas pirmą kartą leidosi į „Australian Open Grand Slam“ turnyrą, kur negalėjo peržengti pirmojo turo. Po kelių mėnesių jis pateko į ATP turnyro finalą. Šios sėkmės padėjo jam patekti į geriausių planetos tenisininkų šimtuką.

Dviguboje įskaitoje pastebimai pasistūmėjo ir Kevinas. Tai prisidėjo prie pergalės keliuose „Challengers“. Nepraleisk Andersono ir Pekino olimpinių žaidynių. 22-ejų Pietų Afrikos tenisininkas pavienių žaidėjų reitinge pasiekė antrąjį turą, o dvejetų varžybose jis iškrito pirmame.

2009 m. Sėkmė retai šypsojosi Pietų Afrikos tenisininkui. Visuose prestižiniuose turnyruose jis iškrito pirmajame ture ar kvalifikacijoje. Vienintelė paguoda buvo laimėtas „Challenger“ San Remone (Italija). Nenuostabu, kad metų pabaigoje Azijos ir Ramiojo vandenyno regiono reitinge jis nukrito iki 161 vietos.

2010 m. Pastebimai pagerėjo Kevino Andersono pasirodymas. Jis laimėjo kietose Button Rouge aikštėse. „US Open“ turnyre Andersonui pavyko prasiveržti į trečiąjį varžybų etapą. Tame pačiame etape jis apsigyveno ATR turnyre Toronte.

Pirmos pergalės profesionalo karjeroje

2011 m. Buvo posūkis į tenisininko karjerą. Vasarį Kevinas Andersonas tapo geriausiu savo gimtojo Johanesburgo teismuose ir pirmą kartą APR turnyro nugalėtoju. Tai prisidėjo prie greito jo progreso ATP reitinge. Be to, jis pakartoja savo praėjusių metų pasirodymą „US Open“, taip pat pasiekė ketvirtfinalį Majamyje. Geriausių planetos tenisininkų reitinge Andersonas sezoną baigė 32 vietoje.

Kiti metai Kevinui prasidėjo neblogai. Australijoje jis pasiekė trečiąjį turą, o paskui pakartojo šį laimėjimą Rolando Garros teismuose. Jis taip pat laimėjo ATR turnyrą Delray paplūdimyje (JAV). Vis dėlto šie rezultatai Andersonui tą sezoną išliko geriausi.