garsenybes

Irinos Deriglazova biografija: aptvarai, kaip gyvenimo prasmė

Turinys:

Irina Deriglazova - reperių fechtuotoja, žinoma Rusijoje. 2016 m. Ji tapo olimpinių žaidynių čempione. O kai jie praėjo Londone, ji gavo sidabrą ir tapo čempionato nugalėtoja. Ji taip pat laimėjo Rusijos fechtavimosi čempionatą.

Irinos Deriglazova biografija

Irina gimė 1990 m. Kovo 10 d. Kursko srityje, Kurchatovo mieste. Jos šeimoje nebuvo sportininkų. Tėtis Vasilijus Deriglazovas dirbo paprastu vairuotoju: taksi ir vairavo autobusą. Mama Nadezhda Nikolaevna (mergautinė pavardė Sorokina) pagal išsilavinimą yra siuvėja, tačiau ji dirba ne pagal profesiją, o pagal miesto kraštovaizdžio tvarkytoją. Irina taip pat turi vyresnę seserį, kuri dirba įprasta buhaltere. Matyt, niekas nereiškė, kad Irina imsis sporto.

Ankstyvieji metai

Kurchatovo mieste, vienoje geriausių tvorų mokyklų, Irina, būdama aštuonerių metų, įstojo į vieną iš savo skyrių. Mergaitė pati apsisprendė pereiti prie aptvarų, jos tėvai net bandė ją atkalbėti, tačiau jokie įtikinėjimai jos neturėjo. Ji nuėjo į mokymus ir gerai išmanė visus elementus. Sunkus plonos ir mažos mergaitės darbas davė puikių rezultatų. Taigi per dvylika metų ji jau nugalėjo konkurentus keliais metais vyresniais už save.

Fechtavimosi trenerė Irina Deriglazova Ildar Mavlyutov prisimena, kad ji išsiskyrė savo atkaklumu, jos troškimas buvo pergalė, tyra ir graži. Mergaitė sunkiai dirbo prie savęs, jos kova buvo daugiau kaip žaidimas nei kova. Ji nesugniuždė savo konkurentų, kaip tai daro daugelis dabar, tačiau aplenkė juos savo miklumu ir talentu.

Kursko valstybiniame fechtavimosi universitete Irina Deriglazova įgijo aukštąjį išsilavinimą. Tačiau jos specialybė niekaip nebuvo susijusi su sportu, nes ji, kaip ir daugelis tuo metu, studijavo kaip teisininkė.

Fechtavimas

Irina Deriglazova jaunimo ir jaunių varžybose pirmą kartą paskelbė dalyvavusi šalies suaugusiųjų čempionate. Tai atsitiko sulaukus devyniolikos. Ir sėkmė atsisuko į ją - ji užėmė antrą vietą. O Europos čempionate, vykusiame praėjus metams po ką tik aprašytų įvykių, ji gavo bronzos medalį. Jaunimo čempionate ji įveikė visus rekordus ir tapo absoliučia nugalėtoja.

Vėlesni aptvarų renginiai Irinai Deriglazovai buvo dar sėkmingesni. Nepraėjo nė metai be pergalių. Kai 2012 m. Londone buvo surengtos olimpinės žaidynės, Irina tapo sidabro medalininke, pažodžiui, vieno žingsnio nepakako absoliučiai pergalei. Būtent ten jos gerbėjai Deriglazova pažadėjo, kad po kelerių metų Rio de Žaneire ji bus nugalėtoja. Ir taip nutiko, ji laikėsi savo žodžio. Čia galite pamatyti aptvertos Irinos Deriglazova nuotrauką.

2016 metais Irinai pavyko įveikti dukart olimpinę čempionę Eliza Di Francesca iš Italijos. Verta paminėti, kad paskutinį kartą Rusijos sportininkas laimėjo 1968 m.